П`ятниця, 14.12.2018, 23:48
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Дошка оголошень | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Візова підтримка
Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Winnicy
Fundacja SEMPER POLONIA
CENTRUM JĘZYKA POLSKIEGO
Genealogia Polaków
Stoważyszenie"Wspólnota Polska"
Pomoc Polakom na Wschodzie
Konsulat Generalny RP we Lwowie
Zjednoczenie nauczycieli Polskich na Ukrainie
Chmielnicki obwodowy ośrodek związek Ukrainy
Polonijny portal m.Winnicy i Podola
Polska Szkoła
Szkoły Polskie za granicą
IUVENUM POLONIA
2011 rok Miłosza
OFICJALNY PORTAL PROMOCYJNY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Konsulat Generalny RP w Sewastopolu
Polonia Świata
Instytut Pamięci Narodowej
e-Niepołomice
WP.PL konflikty
Fundacja Kardiorytm
Fundacja Wolność i Demokracja
Wspólnota Polska Oddział w Krakowie
Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą - Warszawa
Telewizja Wrocław--Studio Wschód
KARTA POLAKA
Związek Polaków na Ukrainie
Gimnazjum w Dziadowej Kłodzie
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Związek Polaków na Ukrainie
Oddział w Sławucie
Головна » Дошка оголошень » Оголошення » Інформація

Безкоштовне навчання з Картою Поляка
Інформація | 01.05.2014, 23:26
Безкоштовне навчання з Картою Поляка

Безкоштовне навчання з Картою Поляка

Багато молодих українців, які мають Карту Поляка, бажають у Польщі навчатися безкоштовно. Це можливо, але: по-перше, потрібно поступати лише до державних вузів, по-друге,  має бути обрана лише польська мова навчання, по-третє, потрібно здавати екзамени, адже кількість безкоштовних місць для  власників Карти Поляка обмежена, та і бажаючих отримати європейську освіту досить багато. Звичайно, можна претендувати на стипендії та інші пільги, передбачені польським законодавством для іноземців.

Але навіть якщо не вдалося набрати достатню кількість балів та отримати «заповітне» безкоштовне місце, і доведеться навчатися на платній основі, власникам Карти Поляка знову ж таки пощастило: більшість вузів пропонує  30% знижку на навчання. Але, звичайно, лише керівництво вузу може приймати такі рішення.

Процедура отримання Карти Поляка займає досить багато часу – тож врахуйте це при  вступі до польських вузів, адже на момент здачі екзаменів маєте пред`явити вже власну Карту, або ж довідку про те, що Ви її незабаром отримаєте, адже не у всіх вишах пройде лише документ про те, що Ви маєте польське коріння. Для багатьох батьків неприємним «сюрпризом» може стати той факт, що їх неповнолітні діти не можуть отримати Карту Поляка, поки її не буде у батька чи  матері ( в залежності від того, хто з них має польське коріння).

Звичайно, поборотися за право навчатися безкоштовно, та ще й у європейській країні, ВАРТО. У минулому році більше 6,5 тисяч українців скористалися можливістю навчатися у Польщі, ставши студентами польських вузів, велика частка з них отримала можливість «гризти граніт науки» безкоштовно, або  на пільгових умовах.

Досить привабливою виглядає можливість отримати урядову стипендію для абітурієнтів з польським походженням у розмірі 900 злотих на місяць. Але отримують її далеко не всі бажаючі – потрібно пройти екзамени, які приймає Польська екзаменаційна Комісія (зазвичай при Консульствах Республіки Польща в Україні).

Звичайно, польські вузи іноді йдуть на поступки – є варіанти для безкоштовного навчання без здачі екзаменів! А також можливість отримання стипендій: за успішне навчання, соціальних стипендій та ін. За більш детальною інформацією телефонуйте 0674573317 0934163315

Додав: Pawlusza | Контактна особа: Maria E
Переглядів: 1081 | Розміщено до: 01.12.2014
Copyright MyCorp © 2018